Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende
Void (Garanti) Etiket

Void Etiket Nedir ?

Void Etiket, özel bir etiket türüdür. Void (Güvenlik) etiketinin en büyük özelliği, yapıştığı yerden çıkartılmaya çalışıldığında yapıştığı yüzeyden kalkarken altında void yazısı ya da gümüş gri kutucuk izleri bırakır. Bu etiket türünü kullanan teknik servis sektörü, etiketin söküldüğünü anlayabilir. Genellikle elektronik ürünlerde ve bu tarz piyasalarda kullanılır. (Bkz : Bilgisayar parçaları, cep telefonları, harici hard diskler vb.)

Void Etiket'inin Baskı Süreci

Void Etiket, ribbonlu baskıya uygundur. Barkod yazıcısından kolayca baskı alabilirsiniz. Ribbon seçimi olarak Resin Ribbon kullanmalısınız. Burada dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan bir tanesi, piyasada bulunan ucuz, yan sanayi, Çin malı gibi ribbonlardan uzak durmanız olacaktır. Bu tür ribbonları tercih ettiğinizde barkod yazıcınızın kafa ömrünü, etiketin üstüne yazdığınız baskı kalitesi ve ömrünü bir hayli azaltmış olacaksınız. Beyaz Barkod Etiket olarak sizlere A+ ribbon çeşitleri sunmaktayız.

Void Etiket'in Kullanım Alanları

  1. Bilişim Sektörü & Teknik Servis

Void Etiket

Siparişini vereceğiniz etiketi, istediğiniz ebatlarda, istediğiniz adette ve istediğiniz renkte (zemin yüzeyi ve / veya üzerine alınan baskı) üretebiliriz. Dilerseniz siparişini vereceğiniz etiketin üzerine yazı, resim, logo, barkod, kare barkod (qr code) vb. bilgileri ekleyebiliriz veya size özel grafikler, şemalar tasarlayabiliriz. Renkli / Renksiz ve Baskılı / Baskısız her türlü isteğinizi karşılamaktan büyük mutluluk duyarız.