Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende

SilverMat (Slwmat) Etiket

SilverMat (Slwmat) Etiket

SilverMat Etiket Nedir ?

Silvermat etiket, plastik bazlı olup özel yapışkana sahip etiket çeşididir. Çok düşük (-30 derece) sıcaklıklardan çok yüksek sıcaklıklara (+120 derece) kadar dayanabilir. Suya, neme, ısıya ve dış ortama dayanıklı etiket çeşididir. İki yüzeyi de gri renktedir. Etiket çeşitleri arasında en uzun ömürlü etiketlerden birisi SilverMat (SlwMat) etikettir. Sektörde Demirbaş Etiketi olarakta bilinir. Çoğunlukla bu etiketi kullanan firmalar demirbaş ürünlerinde stok kontrollerini yapmak için kullanırlar.

SilverMat Etiketin Baskı Süreci

SilverMat (SlwMat / Demirbaş) Etiket‘e termal transfer yöntemiyle baskı alınmaktadır. Ribbon çeşidi olarak Resin Ribbon kullanılmalıdır. Burada dikkat etmeniz gereken en büyük hususlardan bir tanesi, ribbon satın alırken çok ucuz, yan sanayi, Çin malı gibi ribbonlardan uzak durmanız olacaktır. Bu tür ribbonları tercih ettiğiniz zaman başta barkod yazıcınızın kafa ömrü, baskı aldığınız etiketinizin baskı kalitesi ve alınan baskının ömrü çok az olacaktır, azaltacaktır. Beyaz Barkod Etiket olarak sizlere A+ kalite ribbonlar sunmaktayız ve sizlere bu konuda yardımcı olmak için buradayız.

SilverMat Etiketin Raf Ömrü

SlwMat Etiketin raf ömrü uzundur. Demirbaş Etiketi daha uzun süre saklayabilirsiniz. Resin Ribbon ile baskı alınan etiket bilgilerinin kalıcılık süresi uzundur.

SilverMat Etiket'in Kullanım Alanları

  1. Otomotiv & Devlet Kurumları & Hastaneler & Bilişim Sektörü & Elektrik ve Elektronik Sektörü 

SilverMat (SlwMat / Demirbaş) Etiket

Siparişini vermek istediğiniz etiketi, istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz adette üretebiliriz. SilverMat etiketine zemin baskısı yapılmamaktadır. Yani sadece Gri renkte kullanabilirsiniz. Dilerseniz siparişini vereceğiniz etiketinizin üzerine yazı, resim, logo, barkod, sıralı barkod, kare barkod (qr code), bilgi yazabilir, siz değerli müşterilerimizi baskı sürecinden kurtarabiliriz. Her çeşit etiket için her türlü istediğinizi karşılamaktan büyük mutluluk duyarız.