Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende

Soğan Kabuğu (Güvenlik) Etiketi

Soğan Kabuğu (Güvenlik) Etiketi

Soğan Kabuğu Etiket Nedir ?

Soğan Kabuğu (Güvenlik) Etiket, özel bir etiket türüdür. Soğan Kabuğu (Güvenlik) etiketinin en büyük özelliği, yapıştığı yerden çıkartılmaya çalışıldığında yapıştığı yüzeyden kalkarken altında soğan zarı şeklinde bir tabaka bırakır. Bu etiket türünü kullananlar etiket ile oynandığını anlayabilir.

Soğan Kabuğu Etiket'inin Baskı Süreci

Soğan Kabuğu Etiket, ribbonlu baskıya uygundur. Barkod yazıcısından kolayca baskı alabilirsiniz. Ribbon seçimi olarak Resin Ribbon kullanmalısınız. Burada dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan bir tanesi, piyasada bulunan ucuz, yan sanayi, Çin malı gibi ribbonlardan uzak durmanız olacaktır. Bu tür ribbonları tercih ettiğinizde barkod yazıcınızın kafa ömrünü, etiketin üstüne yazdığınız baskı kalitesi ve ömrünü bir hayli azaltmış olacaksınız. Beyaz Barkod Etiket olarak sizlere A+ ribbon çeşitleri sunmaktayız.

Soğan Kabuğu Etiket'in Kullanım Alanları

  1. Bilişim Sektörü & Teknik Servis & Kozmetik & İlaç & Perakende Satış

Soğan Kabuğu Etiket

Siparişini vereceğiniz etiketi, istediğiniz ebatlarda, istediğiniz adette ve istediğiniz renkte (zemin yüzeyi ve / veya üzerine alınan baskı) üretebiliriz. Dilerseniz siparişini vereceğiniz etiketin üzerine yazı, resim, logo, barkod, kare barkod (qr code) vb. bilgileri ekleyebiliriz veya size özel grafikler, şemalar tasarlayabiliriz. Renkli / Renksiz ve Baskılı / Baskısız her türlü isteğinizi karşılamaktan büyük mutluluk duyarız.