Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende

Eco Termal Etiket

Eco Termal Etiket

Eco Termal Etiket Nedir ?

Eco Termal Etiket, kağıt bazlı olup kısa sürede tüketilen bir etikettir. Kağıt bazlı etiket ailesinin en zayıfıdır. Bu yüzden suya, neme, ısıya ve dış ortama dayanıklı değildir. Eco Termal Etiket, baskı sırasında Ribbon diye tabir ettiğimiz siyah karbon şerit kullanmaz. Kullanmış olduğunuz barkod yazıcının kafa ısısı ile Eco Termal Etiket‘e rahat ve kolay bir şekilde baskı alabilirsiniz. Eco Termal Etiket‘in raf ömrü ortalama 3-6 Ay‘dır. Yıllarca saklandığında etiket kendiliğinden kararmaya başlar.

Eco Termal Etiket'in Baskı Süreci

Eco Termal Etiket, direkt transfer adını verdiğimiz, barkod yazıcısının kafa bölümünde olan kafa ısısı ile baskı alınmaktadır. Bu etiket türünün tercih edilmesinin en önemli sebebi;

  • Ribbonsuz baskı alındığından dolayı, baskı maliyeti yoktur.
  • Ribbonsuz baskı alındığından dolayı, üzerine alınan baskının kalıcılığı 3-6 Ay’dır. (İyi ortamda saklandığında bu süreyi biraz daha uzatabilirsiniz)

Eco Termal Etiket Kullanım Alanları

  1. Gıda Sektörü & Hastane & Otomasyon & Kargo & Tekstil & Hızlı Tüketimin Olduğu Tüm Sektörler

Eco Termal Etiket

Siparişini vermek istediğiniz Echo Termal Etiket‘i, istediğiniz ebatlarda, istediğiniz adette, istediğiniz renkte, dilediğiniz gibi üretebiliriz. Eğer ihtiyacınız var ise, dilerseniz siparişini vereceğiniz etiketlerin üstüne dilediğiniz gibi yazı, resim, logo, barkod, kare barkod ekleyebiliriz. Bu sayede sizleri baskı sürecinden de kurtarabiliriz. Renkli ve renksiz, baskılı ve baskısız her türlü siparişiniz de sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.