Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende

Kuşe Sandviç (Çift Katlı) Etiket

Kuşe Sandviç (Çift Katlı) Etiket

Kuşe Sandviç Etiket Nedir ?

Kuşe Sandviç etiket, kağıt bazlı olup parlak, pürüzsüz yüzeye sahip yapışkanlı etikettir. Kuşe Sandviç Etiket, 3 kattan oluşur. Üst kağıdı ile taşıyıcı kağıdı arasında iki tarafın da yapışkan bulunan özel bir etiket çeşididir. Kağıt bazlı olmasından dolayı neme, suya, ısıya ve dış ortama dayanıklılık oranı azdır. Diğer kağıt bazlı etiketlere nazaran Kuşe Sandviç etikette, baskı sırasında termal transfer dediğimiz ribon (Ribbon) yardımı ile baskı alınır. Bu sayede diğer kağıt bazlı etiketlere göre baskı kalitesi daha iyi ve alınan baskının kalıcılığı daha uzun süredir.

Kuşe Sandviç Etiketinin Baskı Süreci

Kuşe Sandviç etikete, yukarıda da bahsettiğimiz gibi ribon yardımıyla baskı alınır. Wax ve Wax-Resin türündeki ribonlar ile kuşe sandviç etikete baskı alabilirsiniz. Ribon’un türünü öğrendikten sonra dikkat etmeniz gereken diğer önemli nokta ise dışarıdan ucuz, yan sanayi, Çin malı gibi ribonlardan kaçınmanız olacaktır. Beyaz Barkod Etiket olarak sizlere A kalite ribonlar sunmaktayız. Termal etiketlerde (Bkz: Eco Termal & Lamine Termal) yazıcının kafa bölümünde olan ısıyla baskı alma olayı kuşe etiketler için geçerli değildir.

Kuşe Sandviç Etiket'in Kullanım Alanları

  1. Medikal Sektörü & Hastaneler & Gıda Sektörü & Stok / Arşiv / Depolama

Kuşe Sandviç Etiket

Siparişini vermek istediğiniz etiketi, istediğiniz ebatlarda, istediğiniz adette ve istediğiniz renkte üretebiliriz. Dilerseniz istediğiniz yazıyı, barkodu, resim veya logoyu siparişini vereceğiniz etiketin üstüne baskı alarak sizlere yardımcı olabiliriz. Renkli ve renksiz olmak üzere her türlü isteğinizi karşılamaktan büyük mutluluk duyarız.