Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende
DeepFreeze Kuşe Etiket

DeepFreeze Kuşe Etiket Nedir ?

DeepFreeze (DipFriz) Kuşe Etiket, ham maddesi kağıt bazlı olan ve her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka olan etiket çeşididir. Kullanılan bu koruyucu tabaka sayesinde etiketin soğuğa karşı dayanıklılık süresi artmaktadır. -18 dereceye kadar soğuk yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Diğer etiket çeşitleri gibi soğuk yerlere yapıştırıldığında yapışkanı kristalize olmaz. Ayrıca Deep Freeze Termal Etiket gibi tırnak darbesi veya sürtünme ile çizilmez. Fakat nem, alkol, ısı (Güneş) gibi etmenlere maruz kaldığında etiketin kendinden kararma özelliği vardır. Özellikle bu etiket türü derin dondurucuda tutulan tavuk paketlerinin üzerinde kullanılır.

DeepFreeze Kuşe Etiket'in Baskı Süreci

Deepfreeze (Dip Friz) Kuşe Etiket, termal transfer dediğimiz yöntemiyle baskı alınır. Ribbon adında siyah karbon şerit kullanılır. Kullanması gereken ribbon çeşidi ise Wax Ribbon veya Wax-Resin Ribbon‘dur.

DeepFreeze Kuşe Etiket'in Kullanım Alanları

  1. Gıda Sektörü & Derin Dondurucu Ürünleri & Tavuk Üreticileri & Hastane & Kan Torbası & Soğuk Hava Depoları

DeepFreeze Kuşe Etiket

Siparişini vermek istediğiniz Deep Freeze Kuşe Etiket‘i; istediğiniz ebatlarda, istediğiniz adette, istediğiniz renkte veya baskılı-baskısız olacak şekilde üretebiliriz. Dilerseniz, siparişini vereceğiniz ürününüzün üstüne dilediğiniz gibi yazı, resim, logo, barkod, kare barkod (qr barcode) ekleyebilir/yazabiliriz. Bu sayede sizleri baskı sürecinden de kurtarabiliriz. Renkli / Renksiz, Baskılı / Baskısız her türlü siparişinizde sizlere çözüm sunabilmekten büyük mutluluk duyarız.