Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende

DeepFreeze Termal Etiket

DeepFreeze Termal Etiket

DeepFreeze Termal Etiket Nedir ?

DeepFreeze (DipFriz) Termal Etiket, ham maddesi kağıt bazlı olan ve her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka olan etiket çeşididir. Kullanılan bu koruyucu tabaka sayesinde etiketin soğuğa karşı dayanıklılık süresi artmaktadır. -18 dereceye kadar soğuk yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Diğer etiket çeşitleri gibi soğuk yerlere yapıştırıldığında yapışkanı kristalize olmaz. Fakat nem, alkol, ısı (Güneş) gibi etmenlere maruz kaldığında etiketin kendinden kararma özelliği vardır. Özellikle bu etiket türü derin dondurucuda tutulan tavuk paketlerinin üzerinde kullanılır.

DeepFreeze Termal Etiket'in Baskı Süreci

Deepfreeze (Dip Friz) Termal Etiket, direkt termal dediğimiz barkod yazıcısının kafa bölümünde bulunan electro dotların ısınmasıyla baskı alınır. Ribbon adındaki siyah karbon şeridin kullanılmasına gerek yoktur.

DeepFreeze Termal Etiket'in Kullanım Alanları

  1. Gıda Sektörü & Derin Dondurucu Ürünleri & Tavuk Üreticileri & Hastane & Kan Torbası & Soğuk Hava Depoları

DeepFreeze Termal Etiket

Siparişini vermek istediğiniz Deep Freeze Termal Etiket‘i; istediğiniz ebatlarda, istediğiniz adette, istediğiniz renkte veya baskılı-baskısız olacak şekilde üretebiliriz. Dilerseniz, siparişini vereceğiniz ürününüzün üstüne dilediğiniz gibi yazı, resim, logo, barkod, kare barkod (qr barcode) ekleyebilir/yazabiliriz. Bu sayede sizleri baskı sürecinden de kurtarabiliriz. Renkli / Renksiz, Baskılı / Baskısız her türlü siparişinizde sizlere çözüm sunabilmekten büyük mutluluk duyarız.