Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende

Termal NonPerm Etiket

Termal NonPerm Etiket

Termal NonPerm Etiket Nedir ?

Termal NonPerm Etiket, kağıt bazlı olup orta vade de tüketilmesi gereken özel yapışkana sahip bir etikettir. Bu etiketin yapışkan özelliğinden dolayı yapıştığı yüzeyden kalkarken hiçbir şekilde yapışkan ve iz bırakmaz. Kağıt bazlı olduğundan dolayı suya, neme, ısıya ve dış ortama dayanıklılık oranı azdır. Termal NonPerm Etiket’e, direkt termal yöntemiyle baskı alınır. Barkod yazıcısının kafa bölümünde bulunan electro dotların ısınması sayesinde baskı alabilirsiniz.

Lamine Termal Etiket'in Baskı Süreci

Termal NonPerm Etiket, direkt termal dediğimiz barkod yazıcısının kafa bölümünde bulunan electro dotların ısınmasıyla baskı alınır. Ribbon adındaki siyah karbon şeridin kullanılmasına gerek yoktur.

Lamine Termal Etiket'in Kullanım Alanları

  1. Cam / Cam İşleme Sanayileri & PVC Sistemleri & Tekstil & Mobilya Sanayisi
  2. Otomotiv Sanayisi & Dosyalama (Arşivleme) & Bilişim Sektörü

Lamine Termal Etiket

Siparişini vermek istediğiniz Termal NonPerm Etiket‘i; istediğiniz ebatlarda, istediğiniz adette, istediğiniz renkte veya baskılı-baskısız olacak şekilde üretebiliriz. Dilerseniz, siparişini vereceğiniz ürününüzün üstüne dilediğiniz gibi yazı, resim, logo, barkod, kare barkod (qr barcode) ekleyebilir/yazabiliriz. Bu sayede sizleri baskı sürecinden de kurtarabiliriz. Renkli / Renksiz, Baskılı / Baskısız her türlü siparişinizde sizlere çözüm sunabilmekten büyük mutluluk duyarız.