Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende

Kırılgan (Güvenlik) Etiket

Kırılgan (Güvenlik) Etiket

Kırılgan Etiket Nedir ?

Kırılgan Etiket, özel bir etiket türüdür. Kırılgan (Güvenlik) etiketinin en büyük özelliği, yapıştığı yerden çıkartılmaya çalışıldığında adından da anlaşılacağı üzere etiket (yumurta kabuğu gibi) kırılır. Çok küçük parçalar halinde ele gelir. Buna en güzel örnek dizüstü bilgisayarların altında veya bilgisayar kasalarının yanlarında bulunan garanti etiketleridir. Onları sökmeye çalıştığınızda etiket parçalanır ve teknik servis yetkilileri bu durumun garanti kapsamı dışında olduğunu anlar. Genellikle elektronik ürünlerde ve bu tarz piyasalarda kullanılır. (Bkz : Bilgisayar parçaları, cep telefonları, harici hard diskler vb.) Aynı zamanda Kırılgan Etiket‘inin diğer bilinen adları; Garanti Etiketi ve Güvenlik Etiketidir.

Kırılgan Etiket'inin Baskı Süreci

Kırılgan (Güvenlik, Garanti) Etiketi, ribbonlu baskıya uygundur. Barkod yazıcısından kolayca baskı alabilirsiniz. Ribbon seçimi olarak Resin Ribbon kullanmalısınız. Burada dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan bir tanesi, piyasada bulunan ucuz, yan sanayi, Çin malı gibi ribbonlardan uzak durmanız olacaktır. Bu tür ribbonları tercih ettiğinizde barkod yazıcınızın kafa ömrünü, etiketin üstüne yazdığınız baskı kalitesi ve ömrünü bir hayli azaltmış olacaksınız. Beyaz Barkod Etiket olarak sizlere A+ ribbon çeşitleri sunmaktayız.

SilverMat Etiket'in Kullanım Alanları

  1. Bilişim Sektörü & Bankalar & Mermer Sektörü & Teknik Servis

Kırılgan Etiket

Siparişini vereceğiniz etiketi, istediğiniz ebatlarda, istediğiniz adette ve istediğiniz renkte (zemin yüzeyi ve / veya üzerine alınan baskı) üretebiliriz. Dilerseniz siparişini vereceğiniz etiketin üzerine yazı, resim, logo, barkod, kare barkod (qr code) vb. bilgileri ekleyebiliriz veya size özel grafikler, şemalar tasarlayabiliriz. Renkli / Renksiz ve Baskılı / Baskısız her türlü isteğinizi karşılamaktan büyük mutluluk duyarız.