Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende
Lamine Termal Etiket

Lamine Termal Etiket Nedir ?

Lamine Termal Etiket, kağıt bazlı olup orta vade de tüketilmesi gereken bir etikettir. Kağıt bazlı olduğundan dolayı suya, neme, ısıya ve dış ortama dayanıklılık oranı azdır. Lamine Termal Etiket‘in ortalama ömrü 9-12-(15) Ay arasındadır. Hem etiketi hem de etiketin yapıştığı ürünü, etikete uygun ortamda sakladığınız takdirde bu süre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak yıllarca beklemesi, etiketin zamanla kararmasına ve yapışkanının deforme olmasına neden olacaktır. Lamine Termal Etiket’e, direkt termal yöntemiyle baskı alınır. Barkod yazıcısının kafa bölümünde bulunan electro dotların ısınması sayesinde baskı alabilirsiniz.

Lamine Termal Etiket'in Baskı Süreci

Lamine Termal Etiket, direkt termal dediğimiz barkod yazıcısının kafa bölümünde bulunan electro dotların ısınmasıyla baskı alınır. Ribbon adındaki siyah karbon şeridin kullanılmasına gerek yoktur. Baskı ömrü, etiketin ömrü gibi 9-12-(15) Ay arasıdır. Etiketin yapıştığı yüzeyin direkt güneş, ısı ve ışığa maruz kalmaması gereklidir.

Lamine Termal Etiket, Echo Termal Etiket ‘e göre baskı ömrü ve yapışkan dayanıklılığı daha fazladır.

Lamine Termal Etiket'in Kullanım Alanları

  1. Gıda Sektörü & Kuru Gıda & Hastane ve Laboratuvar Bölümleri & Kan Tüpleri & Kargo Firmaları – Tekstil

Lamine Termal Etiket

Siparişini vermek istediğiniz Lamine Termal Etiket‘i; istediğiniz ebatlarda, istediğiniz adette, istediğiniz renkte veya baskılı-baskısız olacak şekilde üretebiliriz. Dilerseniz, siparişini vereceğiniz ürününüzün üstüne dilediğiniz gibi yazı, resim, logo, barkod, kare barkod (qr barcode) ekleyebilir/yazabiliriz. Bu sayede sizleri baskı sürecinden de kurtarabiliriz. Renkli / Renksiz, Baskılı / Baskısız her türlü siparişinizde sizlere çözüm sunabilmekten büyük mutluluk duyarız.