Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende
Fastyre Etiket

Fastyre Etiket Nedir ?

Fastyre Etiket, ham maddesi kağıt bazlı olup, özel bir yapışkana sahip etiket çeşididir. Kağıt bazlı olmasından dolayı suya, neme, ısıya ve dış ortama dayanıklılık oranı düşüktür. Kağıt gibi yırtılma özelliğine sahiptir. Kuşe Etiket‘e özellik bakımından çok benzerdir. Aralarındaki en büyük fark ise, Fastyre Etiket‘in yapışkan yüzeyinin engebeli arazilere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özellikle lastik sektörü bu etiketi bir hayli fazla tüketirler. Lastiklerin üzerine yapışabilen bu etiketler, yerlerinden zar zor çıkarlar. Ön yüzeyi dilediğiniz renkte (Standart : Beyaz), arka yüzeyi (Yapışkanlı tarafı) ise gri renktedir.

Fastyre Etiket'in Baskı Süreci

Fastyre Etiket‘e, termal transfer yöntemiyle baskı alınır. Termal Transfer, ribbon ile baskı almak demektir. Ribbon çeşidi olarak Wax veya Wax-Resin çeşitleri kullanılır. Bunun dışında renkli baskıları da yapılmaktadır. Eğer ribbon ile baskı alınacak ise dikkat etmeniz gereken en önemli bilgi ise; piyasada bulunan ucuz, yan sanayi, Çin malı gibi ribbonlardan uzak durmanız olacaktır. Bu tür ribbonlar ile alınan baskıların, kalitesinin ve baskı ömrünün çok az olmasına sebebiyet verecektir.

SilverMat Etiket'in Kullanım Alanları

  1. Otomotiv & Otomobil Lastik Sektörü & Tekstil (Tül / Kumaş Perde) & Mermer Sektörü

 

Fastyre Etiket

Siparişini vereceğiniz etiketi, istediğiniz ebatlarda, istediğiniz adette ve istediğiniz renkte (zemin yüzeyi ve / veya üzerine alınan baskı) üretebiliriz. Dilerseniz siparişini vereceğiniz etiketin üstüne dilediğiniz yazıyı, resmi, logoyu, barkodu, kare barkodu (qr code) vb. bilgileri yazabilir sizleri baskı sürecinden kurtarabiliriz. Renkli / Renksiz, Baskılı / Baskısız her türlü isteğinizi karşılamaktan büyük mutluluk duyarız.