Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende
NiceLabel

NiceLabel programı gelecek nesil platformu en güvenilir etiketleme teknolojisi olmakla birlikte, etiket tasarımı, etiket kullanım ömrü yönetimi, otomatik etiket baskı çözümleri için kurumsal düzeydeki firmalar ve tesis içi uygulamalardan iş ortaklarınızla işbirliği için bulut merkezli web baskı uygulamalarına kadar muazzam verimlilik sağlar.

NiceLabel programı bir çok sanayi sektöründeki her ebattaki firmalar için çözümler sunar. NiceLabel’in gelecek nesil teknolojisi tedarik zincirleri kapsamında etiketleme işlemlerinin merkezleştirilmesi için güvenilir ve sağlam bir platform sunmaktadır. Ayrıca sağladığı yüksek operasyonel verimlilik ve hassasiyet sayesinde yıllık bazda önemli tasarrufların kaydedilmesine katkıda bulunur.

Dünyanın en büyük kuruluşları etiketleme faaliyetlerini yönetmek için NiceLabel çözümlerine güvenirler, onların iş ortaklarıyla işbirliği yaparlar ve kritik avantajlar sağlamak için tedarik zincirlerini kullanmaktadırlar.

NiceLabel, bir Microsoft Gold Certified Partner,Oracle Gold Partner ve SAP ortağıdır. NiceLabel, termal yazıcılar ve renkli etiketleme için Windows sürücülerinin dünyanın önde gelen geliştiricisidir. En önde gelen yazıcı üreticileri kendi yazıcılarına NiceLabel tabanlı yazılımı uygular. 4 bölgesel yer olan AB merkezli (Slovenya) ve Almanya, ABD, Singapur ve Çin’de küresel ofislerindeki merkez sayesinde,NiceLabel ve dünya çapında müşterilerine destek ve hizmet verir.

NiceLibe indirme linki = Tıklayınız