Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende
BarTender

BarTender Nedir ?

BarTender, hem lazer hem de endüstriyel etiket yazıcılarını destekleyen ilk Windows programıdır. Günümüzde ise BarTender sadece bir etiket yazılımı olmanın çok ötesindedir.

BarTender, etiketler, yazdırma ve uygulama, parçalar ve ambalajlar üzerine doğrudan işaretleme, tabelalar ve daha pek çok şey dahil olmak üzere, neredeyse tüm talep üzerine yazdırma veya işaretleme uygulamaları için mükemmel çözümdür.

Akıllı kartlar için RFID, yazdırma ve şifreleme desteği, güçlü çizim özellikleri ve güçlü bir eşlenik uygulamalar suitine sahip olan BarTender gerçekten eksiksiz bir tasarım ve yazdırma çözümüdür.  

Barkod , Etiket , RFID ve Kart yazdırmak için dünyanın önde gelen yazılımı .

Geliştirilmiş Serileştirilme , Küresel veri alanları ( Yeni Özellik ) , Size özel sayfa şablonları için tasarlandı .

Kullanımı kolay olup birçok özel yazılım ile doğrudan çalışmaktadır .

Bütün Barkod yazıcılar ile sorunsuz çalışmaktadır. Birçok yazıcı ile birlikte ücretsiz versiyon verilmektedir . Kullanıcı tarafından istenilen özelliklere göre ürün lisanslanmaktadır.

Hangi BarTender sürümünü İndirmelisiniz

  • Eğer 32 bitlik bir işletim sisteminiz varsa: BarTender’ın 32 bitlik versiyonunu kurun.
  • Eğer 64 bitlik bir işlemiciniz varsa ama işletim sisteminiz 32 bitlik ise: BarTender’ın 32 bitlik versiyonunu kurun.
  • Eğer 64 bitlik bir işlemiciniz ve 64 bitlik bir işletim sisteminiz varsa: BarTender’ın 64 bitlik veya 32 bitlik versiyonunu kurabilirsiniz. 32-bit versiyonu yalnızca daha önce bir BarTender 32-bit Yazdırma SDK (seagull.bartender.dll)’sı kullanan özel 32-bit yazdırma istemci uygulamasına sahipseniz önerilir.

32bit İşletim Sistemleri için : BarTender İndirmek için Tıklayınız

64bit İşletim Sistemleri için : BarTender İndirmek için Tıklayınız

Not : İndireceğiniz olan BarTender sürümü Basic’tir. 30 günlük bir süresi vardır. Bu süre bittiği andan itibaren yazdırmak istediğiniz verileri ve bilgileri istediğiniz gibi yazdıramayacaksınız. Program otomatikman içindeki veri ve bilgiyi bozacak ve karışık bir hale getirecektir. Bunu düzeltmek için BarTender’ın ücretli sürümünü tercih etmek durumunda kalabilirsiniz.

BarTender Nasıl Kullanılır ? makalemize göz attınız mı ?