Size bir telefon kadar yakınız
(216) 376 08 34 (pbx)
Dil Seçin
trende

Kuşe NonPerm Etiket

Kuşe NonPerm Etiket

Kuşe NonPerm Etiket Nedir ?

Kuşe NonPerm etiket, kağıt bazlı olup parlak, pürüzsüz yüzeye sahip özel yapışkanlı etikettir. Bu etiketin yapışkan özelliğinden dolayı yapıştığı yüzeyden kalkarken hiçbir şekilde iz ve yapışkan bırakmaz. Kağıt bazlı olmasından dolayı neme, suya, ısıya ve dış ortama dayanıklılık oranı azdır. Diğer kağıt bazlı etiketlere nazaran Kuşe NonPerm etikette, baskı sırasında termal transfer dediğimiz ribon (Ribbon) yardımı ile baskı alınır. Bu sayede diğer kağıt bazlı etiketlere göre baskı kalitesi daha iyi ve alınan baskının kalıcılığı daha uzun süredir.

Kuşe NonPerm Etiketinin Baskı Süreci

Kuşe NonPerm etikete, yukarıda da bahsettiğimiz gibi ribon yardımıyla baskı alınır. Wax ve Wax-Resin türündeki ribonlar ile kuşe NonPerm etikete baskı alabilirsiniz. Ribon’un türünü öğrendikten sonra dikkat etmeniz gereken diğer önemli nokta ise dışarıdan ucuz, yan sanayi, Çin malı gibi ribonlardan kaçınmanız olacaktır. Beyaz Barkod Etiket olarak sizlere A kalite ribonlar sunmaktayız. Termal etiketlerde (Bkz: Eco Termal & Lamine Termal) yazıcının kafa bölümünde olan ısıyla baskı alma olayı kuşe etiketler için geçerli değildir. Zaten Kuşe etiketin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisi demiş olduğumuz gibi kağıt türü etiketlerde, hem Kuşe NonPerm etiketin kalitesi hem de ribon yardımıyla baskı alınması, baskı kalitesini zirveye taşımaktır.

 

Kuşe NonPerm Etiket'in Kullanım Alanları

  1. Cam / Cam İşleme Sanayileri & PVC Sistemleri & Tekstil & Mobilya Sanayisi & Otomotiv Sanayisi & Dosyalama (Arşivleme) & Bilişim Sektörü

Kuşe NonPerm Etiket

Siparişini vermek istediğiniz etiketi, istediğiniz ebatlarda, istediğiniz adette ve istediğiniz renkte üretebiliriz. Dilerseniz istediğiniz yazıyı, barkodu, resim veya logoyu siparişini vereceğiniz etiketin üstüne baskı alarak sizlere yardımcı olabiliriz. Renkli ve renksiz olmak üzere her türlü isteğinizi karşılamaktan büyük mutluluk duyarız.